צרו קשר

אנשים מספרים...


"אמש הזדמן לי להיות בהרצאה של אדם מופלא ומיוחד במינו, יובל קדוש, שגולל בפנינו את סיפור מאבקו יוצא הדופן במבצע הגדול ביותר מסוגו בעולם, להצלת חייה של ביתו, עמית, שלקתה בלוקמיה מסוג נדיר והחלמתה.
זה אינו עוד סיפור על חולי, משפחה תומכת והחלמה, וגם לא סיפור בנאלי על אהבה של אב לביתו, אלא סיפור מ צ מ ר ר שגדול התסריטאים לא היה מיטיב לכתוב על אם א ח ד שיוצא כנגד כל הסיכויים לנצח את גזרת האויב בתרחיש הקשה ביותר שתוכלו לדמיין (ולא תוכלו לדמיין את זה), ומנצח - קודש קודשים בשם האבה של אב לביתו.
זה סיפור על עוז ואומץ לב, על תושיה נדירה ועל איך מטפסים אל פסגת האוורסט גם כשידיך ורגליך כושלות. הבטן תתהפך לכם, הלב יפעם מהתרגשות ופתאום תבינו שהחיים אינם אלא רצף של בחירות נחושות ואמיצות.
איננו מכירה את יובל אישית וההמלצה שלי כנה ומהלב. אם במסגרת עבודתכם/חברתכם תרצו לשמוע סיפור של ניצחון מעורר השראה ומוטיבציה - יובל הוא האיש. ויש גם ספר - "תאי אב", אני קניתי. מומלץ בחום".
נעמה אלון


"שמי לירן ואני לומד בתיכון בן גוריון בפתח תקווה, שם העברת לנו הרצאה היום, 2/2/2016.
דבר ראשון, כל כך התרגשתי מההרצאה, אחת המרתקות שהייתי בהן אי פעם.
אני חייב להגיד שאתה בן אדם מדהים, בכל המובן של המילה, לימדת אותי המון המון על עצמי, ועל העובדה שגם אם אני חושב שהמצב לא יכול להיות נורא יותר ונותר רק אחוז 1 להצלחה, צריך להתעשת ו"לקחת את האחוז ולחבק אותו חזק" (במילותך שלך).
תודה רבה על הרצאה מדהימה ומעשירה, אתה ומהשפחה שלך באמת גדולים מהחיים, והכי חשוב, המון המון בריאות לכולם."
ברגר לירן, תיכון בן גוריון פ"ת

הייתם נוכחים בהרצאה? קראתם את הספר ואתם רוצים להמליץ? זה המקום: